M.H.PyiHALKa açmak

 

 nezihe    hanım   

devamlı     MHPyi    halka    açmaktan ve    böylece    İKTİDAR    olmaktan    SÖZ     ediyorsunuz....ÜLKÜCÜ    olan her   ez    cok    iyi    bilirki    MHPnin   varlık  sebebi  TÜRK  MİLLETİdir  kapısıda herkeze acıktır. acıklıktan kastınız her gelenin rahatlıkla AT oynatması ise kusura bakmayın bu mümkün degildir. hem MHP ticari amaclı bir şirket degil bilakis TÜRK MİLLİYETCİlerinin siyaset arenasındaki partisidir. ÜLKÜCÜlük FİKİR SİSTEMİnin KURAL ve KAİDElerini esas alır. bu sebeple MHPnin birinci hedefi TÜRK -İSLAM DAVASInı  TÜRK MİLLETİnin bütün fertlerine ulaştırmak,benimsetmek,bu suretle ÜLKÜCÜlügü MİLLETin bütün alanlarında HAKİM kılmaktır. sonrasında yetişmiş kadroları ile İKTİDAR olmak tabiki MHPinide arzusudur.ancak  MHP sadece İKTİDAR PEŞİNDE KOŞMAK arzusu ile kurulmamıştır bunuda iyi bilmeniz lazımdır.

 

nezihe hanım,

gercekten ÜLKÜCÜolan yada ÜLKÜCÜlügü iyi bildigini iddia eden insanlarımızın  SİYASİ ANALİZ yaparken oldukca dikkatli ve şuurlu olmak mecburiyeti vardır. TÜRK MİLLETİne unutturulmaya calışan EDEP,HAYA,SAYGI,VEFA,SADAKAT ve TÜRK-İSLAM DAVAsına İMAN derecesinde baglılık ÜLKÜCÜlügün vaz geçilmezidir. bu hasletlere ahip olanlarda öncelikle alacagı OYU degilVATANDAŞı kazanmayı düşünür.PARTİyi genel başkan TEMSİL eder lakin DAVAnın anlatılması her ÜLKÜCÜnün vazifesidir. vazife konusunda isteksiz olanların DANIŞMAN edası ile AHKAM kesmelerini,dışarıdan kendilerini bile kurtaramayanları kurtarıcı gibi lanse etmelerini,MHPyi eleştirirken gayrete gelmelerini hiçte samimi bulmam.beyninde sakladıgı gizli İHTİRASlarına İKTİDAR hakkı biçenler,bu hakkın hayalini kurma zevkini bile  hayatını DAVA ugruna hiçe sayan ŞEHİTlerimize borçludur.dün biz CAN telaşından VATAN mücadelesinden vakit bulup ÜLKÜCÜlügün NİMETlerinin hayalini bile kuramadık.bu günde DAVAya lan SEVDAmızdan dolayı NİMET istemeye utanıyoruz,edepsizlik ederiz diye korkuyoruz. İSTİKBALimi,gelecegimi,KANımı kaybetmeme ragmen ben susuyorum.siz hangi hakla pervasızca MHPyi suçluyorsunuz.hadi siz ALAMEYİ CİHANsınız haklısınız diyelim hatamız bile olsa emektar ÜLKÜCÜleri ki sizde ÜLKÜCÜ iseniz CAHİLlikle suçlamanız,MHPyi halka kapatmakla İTHAM etmeniz TERBİYESİZLİKtir,ŞEHİTLERimize hakarettir. bana yanıldıgımı söylüyorsunuz.dogrudur.bende insanım yanılabilirim.ancak benim yanılgılarım ÜLKÜCÜlük konusunda olmaz.bazen iyi niyetimden ÜLKÜCÜyüm diye iyi talkla atan TÜRKÜCÜleri ÜLKÜCÜ sanıyor yanılıyorum.lakin onlara bile HAKARET etmiyor EDEPSİZlik yapmıyorum.

 

her KURULTAY zamanı ortaya cıkan duayen edalı ilgin tiplerin,cok bilmişlik pozlarında hiç emek harcamadıları MHP için kendilerinin bile inanmadıkları,sahte İKTİDAR vaatleri,bunun iin arıldıkları yeni kurtarıcı liderleri,yeni MHP söylemleri daima var olmuştur.görev verildimi kaçan,MHPnin etrafında menfaat turları atan CAKALları biz cok iyi tanırız.onların ipine sarılanların kurdukları partilerin tabelalarıda hurdalıkdaki yerini almıştır.dün ÜLKÜCÜlüge yakışmayacak şekilde BAŞBUĞ yaşlandı cekilsin diyenler bu günde BAHÇELİ MHPyi İKTİDAR yapamadı gitsin diyor.hariçten GAZEL MHPnin genlerine aykırıdır,etkilemez.ne yani ömrünü MHPye harcamış ÜLKÜCÜler MHPyi İKTİDAR yapamamışta dışarıdan gelenlermi yapacak.bu söylem ÜLKÜCÜye,DAVAya hakarettir.dışarıdakilerin sizin dediginiz kadar gücü varsa MHPye bela olmalarına lüzum yoktur dag başında bile iktidar olurlar.yok amaları sinsice MHPyi parçalayıp AKPve ABDnin eline teslim etmekse işte biz ÜLKÜCÜler buna asla izin vermeyiz.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !